Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Office hours during the summer semester

Please be advised that there are no scheduled office hours during the summer vacation.

  • dr Milena Ingelevič-Citak
  • dr hab. Michał Kowalski
  • dr hab. Brygida Kuźniak, prof. UJ - Chair holder - Thursday, 15:40-16:40
  • prof. dr hab. Roman Kwiecień - Wednesday, 10:30-11:30
  • dr Marcin Marcinko
  • dr Przemysław Roguski - Tuesday, 11:00-12:00
  • dr hab. Piotr Szwedo - Tuesday, 8:45-9:45

Web Content Display Web Content Display

Ogłoszenia i aktualności

dr Przemysław Roguski laureatem nagrody im. Mariana Rejewskiego

Z radością informujemy, że rozprawa doktorska dr Przemysława Roguskiego pt. "Cyberoperacje w świetle prawa międzynarodowego" została wyróżniona nagrodą III Stopnia w organizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej konkursie im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę doktorską poświęconą kryptologii, cyberbezpieczeństwu, cyberobronie i zwalczaniu cyberprzestępczości.

W swej pracy doktorskiej dr Roguski badał stosowanie prawa międzynarodowego w cyberprzestrzeni oraz prawnomiędzynarodową kwalifikację cyberoperacji. 

Dalsze informacje oraz uchwałę Kapituły znajdziecie Państwo tu: https://www.cyber.mil.pl/articles/aktualnosci-y/2019-11-26e-rozstrzygnieto-konkurs-o-nagrode-im-mariana-rejewskiego/

Serdecznie gratulujemy!

 

prof. Brygida Kuźniak oraz dr Milena Ingelevič-Citak laureatkami nagrody Pro Arte Docendi UJ

Z radością informujemy, iż prof. UJ dr hab. Brygida Kuźniak oraz dr Milena Ingelevič-Citak uzyskały nagrodę Pro Arte Docendi, przyznawaną wybitnym nauczycielom akademickim zatrudnionym w UJ "za wysoką jakość pracy dydaktycznej a w szczególności za mistrzostwo w sztuce przekazywania wiedzy, doskonałe relacje i wyniki pracy ze studentami, indywidualną pracę z wyróżniającymi się wychowankami oraz kołami naukowymi, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w zakresie kształcenia oraz stosowanie w praktyce innowacyjnych metod i środków, zgodnych ze wskazaniami nowoczesnej dydaktyki akademickiej."

Serdecznie gratulujemy!