Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Ogłoszenia i aktualności

dr Przemysław Roguski laureatem nagrody im. Mariana Rejewskiego

Z radością informujemy, że rozprawa doktorska dr Przemysława Roguskiego pt. "Cyberoperacje w świetle prawa międzynarodowego" została wyróżniona nagrodą III Stopnia w organizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej konkursie im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę doktorską poświęconą kryptologii, cyberbezpieczeństwu, cyberobronie i zwalczaniu cyberprzestępczości.

W swej pracy doktorskiej dr Roguski badał stosowanie prawa międzynarodowego w cyberprzestrzeni oraz prawnomiędzynarodową kwalifikację cyberoperacji. 

Dalsze informacje oraz uchwałę Kapituły znajdziecie Państwo tu: https://www.cyber.mil.pl/articles/aktualnosci-y/2019-11-26e-rozstrzygnieto-konkurs-o-nagrode-im-mariana-rejewskiego/

Serdecznie gratulujemy!

 

prof. Brygida Kuźniak oraz dr Milena Ingelevič-Citak laureatkami nagrody Pro Arte Docendi UJ

Z radością informujemy, iż prof. UJ dr hab. Brygida Kuźniak oraz dr Milena Ingelevič-Citak uzyskały nagrodę Pro Arte Docendi, przyznawaną wybitnym nauczycielom akademickim zatrudnionym w UJ "za wysoką jakość pracy dydaktycznej a w szczególności za mistrzostwo w sztuce przekazywania wiedzy, doskonałe relacje i wyniki pracy ze studentami, indywidualną pracę z wyróżniającymi się wychowankami oraz kołami naukowymi, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w zakresie kształcenia oraz stosowanie w praktyce innowacyjnych metod i środków, zgodnych ze wskazaniami nowoczesnej dydaktyki akademickiej."

Serdecznie gratulujemy!